Aktuální informace z našeho hotelu

1.8. 2021

Aktuální podmínky pro rekreační ubytování, platné od 31.7. 2021 dle nařízení vlády
Ubytovací služby lze poskytnout mimo jiné, osobám bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, které se zároveň prokáží:
-    PCR test ne starší než 7 dní
-    antigenní test ne starší než 72 hodin
-    dokončení očkování. V případě jednodávkového schématu nebo v případě dvoudávkového od druhé dávky, musí plynout od druhé dávky nejméně 14 dní. Očkovaná osoba doloží národní certifikát o provedeném očkování nebo národní certifikát o dokončeném očkování
-    laboratorním potvrzením o prodělání nemoci COVID-19
-    osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem
Děti do 6 ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty.
Kompletní znění vládního nařízení najdete zde


21.7. 2021

Nové aktuální zprávy z Perly. A jak už to bývá zvykem, nejsou jen vždy dobré. Začneme tedy tou špatnou:
Vířivka je aktuálně z důvodu poruchy (únik vody přes filtrovací ventil) dočasně mimo provoz. Na odstranění závady se pracuje. Děkujeme za pochopení.

Naopak to dobrou je, že opětně otevíráme a především rozšiřujeme naši minizoo. Po předešlé zkušenosti se toho letos nebojíme a přidali jsme k třem novým čuníkům také tři kozičky. Tak vítejte zvířátka a ať se vám u nás líbí.

Minizoo na Perle Minizoo na Perle
Minizoo na Perle
 

9.6. 2021

Další zahradnické práce za námi. S tím, jak vypadá okolí hotelu, začínáme být spokojení nejen my, ale pár pochval jsme dostali i od hostů.

 Jarní aktuality z Perly Jarní aktuality z Perly Jarní aktuality z Perly  Jarní aktuality z Perly Jarní aktuality z Perly

22.5. 2021

Nové dětské pískoviště, jarní úprava okolí a nové posezení u říčky. Je toho spousta, co se snažíme pro naše hosty vymýšlet a vylepšovat. Již brzy přivítáme i nové zvířecí osazenstvo a už se na něj moc těšíme.

Jarní aktuality z Perly  Jarní aktuality z Perly Jarní aktuality z PerlyJarní aktuality z Perly Jarní aktuality z Perly
 

18.5. 2021

Od 24.5. 2021 bude náš hotel otevřen i pro rekreační ubytování. Ubytovací služby lze poskytnout mimo jiné, osobám bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, které se zároveň prokáží:

Potvrzením o očkování / prodělané nemoci, PCR nebo antigeních testů z odborných pracovišť, potvrzením od zaměstnavatele o negativním výsledku (absolvovaným nejdéle před 72h), čestným prohlášení zákonných zástupců o testování ve škole (absolvovaným nejdéle před 72h), čestným prohlášení o provedení antigenního samotestu např. doma. Děti do 6 ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty.
 

  V případě, že nebudete splňovat ani jednu z podmínek, hotel Vám daruje v rámci Vašeho pobytu při příjezdu POC antigenní samotest ZDARMA.

 

Test zdarma

 

7.5. 2021

Od dnešního dne rozšiřujeme možnosti tzv. benefitních plateb. Kromě karet Endenred Card, Edenred Benefits Card, poukázek Sodexo Flexi Pass, lze u nás nově uplatnit benefitní body od společnosti Benefity.cz
Všechny tyto alternativní benefitní prostředky mají jedno společné omezení a tím je jejich maximální 50 % výše z celkové ceny pobytu.

Benefity,cz

28.4. 2021

Vzhledem k faktu, že pro letošní letní sezónu jsou téměř skoro všechny rodinné pokoje pro 4 osoby již rezervované, máme pro Vás akci nazvanou Rodinná nabídka.
Jedná se vždy o dva dvoulůžkové pokoje umístěné vedle hned vedle sebe, které jsou vhodné pro rodiny s většími dětmi nebo pro rodiny, které chtějí více soukromí a pohodlí. Rodinná nabídka je platná nejen pro balíček Léto, ale zároveň i pro balíček Jaro.

 

Rodinná nabídka

30.3. 2021

I pro rok 2021 zůstáváme hrdým členem AHR - Asociace hotelů a restaurací České Republiky.

Ćlenství v AHR

18.2. 2021

Hotelový areál v celé své kráse. I když většina toho, co je na fotografii zeleného, je nyní pod hodně velkou vrstvou sněhu.

Hotelý areál

28.1. 2021

Po dlouhých letech, kdy cena našich wellnessových aktivit zůstávala stále stejná, jsme bohužel nuceni cenu přizpůsobit aktuálním podmínkám jako jsou např. ceny vstupních energií. Pro všechny nové návštěvy s platností od 1.2. 2021 budou všechny wellnessové aktivity zpoplatněny 190 Kč / os. / hod. Jak vidíte, zdražení o pouhých 40 Kč je opravdu zanedbatelné.
Rezervace přijímáme emailem rezervace@hotel-perla-jizery.cz nebo telefonicky na +420 606 02 09 75.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu, jakmile to bude vládním nařízením umožněno.

Sauna

 


16.1. 2021

Každý den je otevřeno naše výdejové okénko pro všechny kolemjdoucí. Jídelní lístek na najdete zde. Objednávky s sebou u okénka nebo předem telefonicky na 483 70 43 39. Rádi bychom Vás ještě upozornili, že platba do konce trvání vládních nařízení je možná pouze v hotovosti - děkujeme za pochopení.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Zimní okénko

22.12. 2020

Šťastné svátky

Hotel Perla Jizery - Vánoční a Novoroční přání

18.12. 2020

Dárkový poukaz hotelu Perla Jizery

Nemáte ještě všechny dárky k Vánocům? Chybí Vám nějaký zajímavý nebo neobvyklý? Darujte sobě a svým blízkým dárkový poukaz hotelu Perla Jizery. Poukaz lze zakoupit v libovolné hodnotě a má platnost celý rok 2021. Poukaz lze využít i na jakýkoliv náš pobytový balíček. Více informací zde

Hotel Perla Jizery - dárkový poukaz

5.12. 2020

Balíček zimní srubový wellness

Nově si můžete rezervovat velice netradiční pobytový balíček, který v sobě skloubí romantiku ubytování v klasickém srubu, služeb wellness a výhodné polopenze v našem hotelu.
Útulné ubytování ve srubu nabízíme ve 3 pokojích a je určeno pro nenáročné skupinky přátel, kterým zase tak nejde o komfort a pohodlí jako spíše o zážitek spojený s wellness službami, ať už jde o saunu s jedinečnou možností přírodního ochlazování či vířivku a polopenze servírované v hotelové restauraci.
Více informací najdete zde

BALÍČEK Zimní srubový wellness

3.12. 2020

Bílá svatba

Poslední den, kdy byla možnost svatebního obřadu jsme se loučili poslední letošní svatbou… tedy to jsme si alespoň to mysleli.
A dnes, kdy byl po dlouhé době znovu otevřen, jsme to přivítali stylově - znovu svatbou. A to svatbou velmi netradiční, pro nás i premiérově bílou díky sněhové nadílce, ale nicméně opět krásnou. Díky za výbornou spolupráci se svatbyvjizerkach, DJ Mirek Reis a Pavel Žur.
Novomanželům přejeme štěstí, zdraví a lásku na společné cestě životě.

 

Bílá svatba

29.11. 2020

Bílá nádhera

Konečně dobré zprávy. První letošní větší sněžení a od čtvrtka otevřeno pro všechny.

První sníh

26.11. 2020

Podzimní aktuality z Perly

V současné době je nejen náš hotel z důvodu vládního nařízení uzavřen pro rekreační pobyty. Hotel funguje pouze pro služební pobyty a prodejem z okénka. To, ale neznamená, že by nebylo co dělat….. spíše naopak…. práce po letošní sezóně je opravdu dost a dost.
Všechny pokoje prošly důkladnou kontrolou závad či nedostatků, a pilně se pracuje na jejich odstranění. Všechny pokoje budou postupně nově vymalovány, radiátory a obložení dveří nově natřeno, sprchové kouty přesilikonovány, koberce vyprány, dosluhující matrace vyměněny za nové, vyměněno osvětlení a spoustu dalších drobností, které hosté kolikrát ani nezaregistrují.
Webové stránky jsme přepnuli na nadcházející zimu, která už klepe na dveře. Na ní je mimo jiné také třeba nařezat a naštípat dříví, jak do krbu v restauraci, tak i do krbových kamen v srubu... a že ho není málo, to nám věřte.
A když jsme u toho srubu, který je již mimochodem kompletně pokryt kvalitním signálem WIFI - zde se dostáváme k naprosté novince, která v dnešní době bývá již skoro na každém hotelu. A tou je vířivá vana, která rozšíří naše stávající wellness služby. Do vířivky se vejdou pohodlně i 3 osoby a má objem přes 900 litrů. Maximální teplota vody může být až 42 stupňů. Takže po lyžích nebo běžkách si určitě najde své fanoušky.
Nově se také dokončují tři pokoje ve srubu s celkovou kapacitou až 7 osob. Pronajmout si je bude možno jen jako celek vč. wellness služeb formou Zimního srubového wellness balíčku již od začátku prosince.
Když jsme u těch pobytových balíčků, na příští rok 2021 už máme připravené dva - zimní najdete zde, jarní pak zde.
A snad poslední novinkou, v kterou nejen my doufáme, je znovuotevření kompletního provozu hotelu od 30.11. 2020. Na potvrzení této novinky si musíme, ale počkat až do této neděle.

Podzimní aktuality z Perly Podzimní aktuality z PerlyPodzimní aktuality z Perly Podzimní aktuality z PerlyPodzimní aktuality z Perly Podzimní aktuality z Perly
Podzimní aktuality z Perly Podzimní aktuality z Perly
 Podzimní aktuality z Perly
 

22.10. 2020 (aktualizováno 23.11. 2020)

Informace o provozu hotelu a restaurace

Z důvodu vládního nařízení jsou od 22.10. 2020 od 6:00 uzavřeny maloobchodní prodejny a služby. To se samozřejmě dotýká i našeho hotelu a restaurace, který bude tedy v termínu od 22.10. 2020 uzavřen pro rekreační účely, výjimkou poskytování ubytovacích služeb např. osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské či obdobné činnosti a dalších uvedených na webových stránkách www.vlada.cz Pro služební pobyty je hotel otevřen bez omezení.
Znovuotevření hotelu pro rekreační účely nastane, jakmile bude platný stupeň č. 3 dle protiepidemického systému ČR (PES).

Rezervace přes voucher / kupon
Pokud máte rezervován konkrétní termín přes již zakoupený voucher, lze rezervaci bezplatně přesunout na jakýkoliv volný termín až do platnosti voucheru, tj. do 20.12.2020. Druhou možností je přesun rezervace na jakýkoliv volný termín se započtením hodnoty Vaší aktuální rezervace.

Rezervace s již zaplacenou zálohou
Pokud máte u nás zálohově předplacenou rezervaci, je přesun rezervace možný na jakýkoliv volný termín se započtením hodnoty Vaší aktuální rezervace.

V současnosti pro rok 2021 nabízíme následující balíčky. U obou balíčku je nově započítána neomezená konzumace vybraných nealko nápojů po dobu snídaně a večeře. U Balíčku Jaro pak ještě navíc 1 hodina soukromého wellness (sauna nebo vířivka) a 1 hodina navíc u zapůjčení koloběžek.

Balíček Zima 
nápoj na uvítání (alko či nealko)
komfortní ubytování v našem hotelu
bohatá polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou rozmanitého bufetu nebo à la carte vč. neomezené konzumace vybraných nealko nápojů po dobu snídaně a večeře)
1x pobyt ve finské / ruské sauně
sáňky a boby k zapůjčení zdarma v hotelu


Balíček Jaro
nápoj na uvítání (alko či nealko dle Vašeho přání)
komfortní ubytování v našem hotelu ve standardním nebo superior pokoji
bohatá polopenze (snídaně formou bufetu, večeře formou rozmanitého bufetu nebo à la carte vč. neomezené konzumace vybraných nealko nápojů po dobu snídaně a večeře)
2x soukromý pobyt na 1 hodinu v našem wellness (finská nebo ruská sauna, vířivka)
láhev sektu
půjčení koloběžek / jízdní kol na 2 hodiny

Vždy se budeme snažit najít nějaké náhradní řešení, vyhovující jak Vám, jakožto zákazníkovi, tak i hotelu.

Každý den v čase 12:00 - 18:00 je otevřeno naše výdejové okénko pro všechny kolemjdoucí. Jídelní lístek na najdete zde. Objednávky s sebou u okénka nebo předem telefonicky na 483 70 43 39. nebo na 606 02 09 75. Rádi bychom Vás ještě upozornili, že platba do konce trvání vládního nařízení tj. do 20.11. 2020 je možná pouze v hotovosti - děkujeme za pochopení.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Hotelová restaurace

19.9. 2020

Bistro Perla

S radostí můžeme oznámit, že jsme pro Vás, naše hosty ať už hotelové či kolemjdoucí či na kole jedoucí, postavili a zprovoznili Bistro Perla. Jak vznikalo se můžete podívat na níže uvedených fotografiích.
Bistro bude obvykle v provozu, pokud je celý hotel rezervován pro svatbu, teambuilding nebo jinou podobnou akci.
Celé bistro i s obsluhou si lze soukromě pronajmout na menší akce, oslavy či posezení. Pro bližší informace nás kontaktujte na rezervace@hotel-perla-jizery.cz

Bistro Perla Bistro Perla Bistro Perla Bistro Perla Bistro Perla Bistro Perla
Bistro Perla

4.9. 2020

Turistické razítko

Pokud sbíráte turistická razítka, další do Vaší sbírky, dostanete i u nás.

Turistické razítko

28.8. 2020

Hotelová webová kamera

Od dnešního dne má náš hotel Perla Jizery svou vlastní webovou kameru, která Vám ukáže aktuální situaci v okolí hotelu. Je namířena přímo na část areálu a především na sjezdovku hotelu.

WEbová kamera hotelu Perla Jizery

13.8. 2020

Naši noví obyvatelé

Dovolujeme si Vám představit naše nové kamarády. Teď se ješte trochu bojí, ale jinak jsou úžasní a rostou jak z vody.

Naši kamarádi

 

4.8. 2020

Perla dostává Travellers' Choice 2020

Co je ocenění Travellers' Choice? Tripadvisor uděluje ocenění Travellers' Choice ubytováním, atrakcím a restauracím, které od cestovatelů trvale získávají skvělá hodnocení a které spadají do 10 % nejoblíbenějších zařízení na Tripadvisoru. Moc všem našim hostům děkujeme a vážíme si toho.

 

Travellers´ Choice 2020

25.6. 2020

Počínaje dnešním dnem se náš hotel zařadil mezi hotely označené Cyklisté vítáni. Jedná se o systém certifikace kvality služeb ubytovacích a stravovacích zařízení, kempů a turistických cílů, poskytujících perfektní zázemí pro vás i vaše kola. Více informací najdete na www.cyklistevitani.cz

Cyklisté vítáni

4.6. 2020

Sezóna začíná

Až do dnešního jsme snažili pro naše hosty vylepšit vše, co se dalo a i nadále v tom budeme pokračovat. Zmodernizovali jsme jednu z našich letních zahrádek (tu druhou to teprve čeká), dotáhli do konce některé drobnosti, které našim hostům zpříjemní jejich pobyt, nechyběla ani nikdy nekončící zahradnická práce v areálu a i nové bistro už také dostává hrubý kabát. Víme, že té práce bude do budoucna ještě dost a dost a nebojíme se jí. Ale hlavně, 5. červnem pro nás konečně začíná ta pravá, hotelová práce. A vzhledem k obsazenosti hotelu jí bude opravdu hodně.

Nově upravené akvárium Informační cedule Jedna z letních zahrádek Nové klíčenky Bistro Perla ve výstavbě Pohled na louku

19.5. 2020

Balíček Léto ještě výhodněji

V termínu 28.6. - 5.7. 2020 jsme pro Vás upravili a zlevnili náš Balíček Léto. Nově si můžete v rámci balíčku půjčit nejen koloběžky, ale i jízdní kola. Tak neváhejte, počet volných pokojů pro Vaši dovolenou není neomezený.

BALÍČEK Léto v Jizerských horách


16.5. 2020

Zahradnické a zvelebovací práce na Perle pokračují.

Nově jsme započali s výstavbou občerstvovacího bistra, které bude sloužit nejen hotelovým hostům, ale i kolemjdoucím či kolemjedoucím.
A hlavně, se už těšíme na 25.5., kdy se hotel s restaurací kompletně otevře všem hostům.

Zahradnické práce na Perle Zvelebovací práce na Perle Zvelebovací práce na Perle Zvelebovací práce na Perle Zvelebovací práce na Perle Zvelebovací práce na Perle


6.5. 2020

Nové ukazatele

Nové příjezdové cedule v Josefově Dole Vám ukáží cestu až k nám do hotelu.

 Příjezdové cedule


27.4. 2020

Zahradnické práce na Perle

Údržbářské a renovační práce uvnitř hotelu se pomalu chýlí ke konci a na řadě je okolí hotelu. Díky krásnému počasí, které od čtvrtka poanovalo, jsme tedy začali se zahradnickými pracemi.

Zahradnické práce na Perle Zahradnické práce na Perle Zahradnické práce na Perle Zahradnické práce na Perle Zahradnické práce na Perle Zahradnické práce na Perle


15.4. 2020 (aktualizováno 24.4.)

Vaše platné rezervace s platností do 24.5. je možno přesunout na následující termíny:

Termín: JARO
příjezd 25.5. - odjezd 25.6. - bez jakéhokoliv doplatku při zachování stejných podmínek rezervace

Termín: LÉTO

příjezd 26.6. - odjezd 30.8. - po předchozí dohodě a s příplatkem. Jeho výši, která se odvíjí od Vaší stávající rezervace (počet nocí a typ pokoje), Vám sdělíme na vyžádání.

Termín: PODZIM

příjezd 30.8. - odjezd 17.12. - bez jakéhokoliv doplatku při zachování stejných podmínek rezervace kromě termínů 9.10. - 11.10. a 28.10. - 1.11. - na tyto dva termíny se vztahují stejné podmínky jako na Termín: LÉTO

Kalendář orientační obsazenosti, kde najdete veškeré obsazené / rezervované / skoro vyprodané termíny najdete http://www.hotel-perla-jizery.cz/obsazenost-hotelu  Snažíme se ho aktualizovat, co nejčastěji.

Kontaktovat nás můžete ideálně emailem na rezervace@hotel-perla-jizery.cz , telefonicky 606 02 0975 či na zprávou přes aplikace WhatsUp nebo Viber. Stačí jen uvést Vaše jméno, datum stávající rezervace a požadované nové datum rezervace.

Rezervace


10.4. 2020

Tak jako většina provozů, které jsou díky nařízením vlády uzavřena pro veřejnost, tak i my jsme v hotelu zavedli prodejní okénko pro kolemjdoucí či kolemjedoucí. Těšit se můžete např. na domácí limonádu, studenou točenou Plzeň, kávu a další. K jídlu nabízíme každý den něco jiného, pro Vaši představu např. speciality z grilu, smažený sýr, těstoviny, tortillu atd.
Vypít a sníst to můžete min. 10 metrů od výdejového okénka, k čemuž může perfektně posloužit velká louka vedle říčky Kamenice.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Prodej sebou


19.3. 2020 (aktualizováno 8.4. 2020)

Situace ohledně šíření koronaviru COVID-19 v České republice i ve světě se mění každým dnem. Podporujeme a rozumíme odpovědnému chování všech lidí vůči sobě navzájem a věříme, že se situaci podaří co nejdříve dostat pod kontrolu a vše se vrátí k normálnímu životu.
Z nařízení vlády je mj. zakázána přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb do 30.4. 2020.
Náš hotel je v tuto chvíli kompletně uzavřen i z důvodu sanitárních dní. Samozřejmě se současná situace se dotýká i našeho hotelu a našich budoucích hostů a jejich plánovaných dovolených u nás.
V souvislosti s tím, bychom všechny naše hosty rádi informovali o storno podmínkách, které náš hotel používá.

Jak postupovat při změně / stornu Vaší platné rezervace?

1. Přímá rezervace našeho hotelu

standardně jsou v platnosti storno podmínky uvedené v potvrzení rezervace. Změna termínu Vašeho pobytu je možná po předchozí domluvě.

2. Termínovaný voucher

a tím přímo rezervovaný na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Změna termínu Vašeho pobytu je možná předchozí po domluvě.

3. Voucher zakoupený bez konkrétního datumu

je možné stornovat do 14 dní od jeho zakoupení, pokud ještě nebyl využit nebo již rezervovaný. Změna termínu Vašeho pobytu je možná po předchozí domluvě.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv telefonicky na 00420 606 02 0975 nebo emailem na rezervace@hotel-perla-jizery.cz
A na závěr bychom Vám všem popřáli to nejdůležitější, a tím je pevné zdraví,


1.4. 2020

S přibývajícími rezervacemi na léto se množí i dotazy hostů, které mají společné téma: 

Placení

Jak vlastně je tedy možno u vás platit? Berete karty? Můžu využít FKSP? Mohu využít i jiné benefity?

V zásadě bychom placení jako takové, rozdělili na dvě části: zálohu a doplatek.
Záloha - její výši a podmínky najdete vždy v potvrzení Vaší rezervace. Standardně je možno platit zálohu bankovním převodem na náš bankovní účet.  Po předchozí domluvě je možno využít předtplatbu akceptovanými platebními kartami VISA a MasterCard.
Dále je možno využít zaměstnaneckou výhodu tvz. benefit některých zaměstnavatelů, a tím je čerpání FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb). V takovém případě nám zašlete fakturační údaje Vašeho zaměstnavatele a my Vám pro něj zašleme fakturu.

VISAMasterCard

Doplatek - obvykle se doplatek platí při příjezdu do hotelu. Na výběr máte samozřejmě platbu v hotovosti nebo platbu akceptovanými platebními kartami VISA a MasterCard.
Dále pak akceptujeme platbu tzv. benefitními kartami nebo poukázkami. Mezi ně patří Edenred Card nebo Edenred Benefits Card, poukázky Sodexo Flexi Pass a Benefity.cz. Všechny tyto alternativní benefitní prostředky mají jedno společné omezení a tím je jejich maximální 50 % výše z celkové ceny pobytu.

 

Edenred CardEdenred Benefits Card
Sodexo Flexipass poukázkaBenefity,cz

Kontaktovat nás můžete kdykoliv na emailu rezervace@hotel-perla-jizery.cz
S přátelským pozdravem a přáním pevného zdraví všem,

 

19.3. 2020

Situace ohledně šíření koronaviru COVID-19 v České republice i ve světě se mění každým dnem. Podporujeme a rozumíme odpovědnému chování všech lidí vůči sobě navzájem a věříme, že se situaci podaří co nejdříve dostat pod kontrolu a vše se vrátí k normálnímu životu.
Z nařízení vlády je mj. zakázána přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb, předběžně do 11.4. 2020.

Náš hotel je v tuto chvíli kompletně uzavřen i z důvodu sanitárních dní. Samozřejmě se současná situace se dotýká i našeho hotelu a našich budoucích hostů a jejich plánovaných dovolených u nás.
V souvislosti s tím, bychom všechny naše hosty rádi informovali o storno podmínkách, které náš hotel používá.

Jak postupovat při změně / stornu Vaší platné rezervace?

1. Přímá rezervace našeho hotelu

standardně jsou v platnosti storno podmínky uvedené v potvrzení rezervace. Změna termínu Vašeho pobytu je možná po předchozí domluvě.

2. Termínovaný voucher

a tím přímo rezervovaný na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Změna termínu Vašeho pobytu je možná předchozí po domluvě.

3. Voucher zakoupený bez konkrétního datumu

je možné stornovat do 14 dní od jeho zakoupení, pokud ještě nebyl využit nebo již rezervovaný.  Změna termínu Vašeho pobytu je možná po předchozí domluvě.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv na emailu rezervace@hotel-perla-jizery.cz
A na závěr bychom Vám všem popřáli to nejdůležitější, a tím je pevné zdraví,

Po dlouhých letech, kdy cena našich wellnessových aktivit zůstávala stále stejná, jsme bohužel nuceni cenu přizpůsobit aktuálním podmínkám jako jsou např. ceny vstupních energií. Nadále však zůstává na přijatelné úrovni.
Pro všechny nové návštěvy s platností od 1.2. 2021 budou všechny wellnessové aktivity zpoplatněny 190 Kč / os. / hod. Jak vidíte, zdražení o 40 Kč je opravdu minimální.
Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.