Aktuální informace z našeho hotelu

21.10. 2021

Aktuální podmínky pro rekreační ubytování a pro vstup do provozovny stravovacích služeb, platné od 1.11. 2021 dle nařízení vlády
Využití těchto služeb lze poskytnout mimo jiné, osobám bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, které se zároveň prokáží:
-    PCR test ne starší než 72 hodin
-    antigenní test (RAT) ne starší než 24 hodin
-    dokončení očkování. V případě jednodávkového schématu nebo v případě dvoudávkového od druhé dávky, musí plynout od druhé dávky nejméně 14 dní. Očkovaná osoba doloží národní certifikát o provedeném očkování nebo národní certifikát o dokončeném očkování
-    laboratorním potvrzením o prodělání nemoci COVID-19
-    osoba na místě podstoupí preventivní rychlý antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, případně rychlý antigenní test za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami a prokáže absolvování tohoto testu a jeho negativní výsledek potvrzením poskytovatele zdravotních služeb
-    osoba ve školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy
Děti do 12 ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty.

V případě nesplnění výše uvedených podmínek se zakazuje zákazníkovi vstoupit do vnitřních a vnějších prostor provozovny. Provozovatelům uvedených provozoven se nařizuje u osoby, která musí splňovat výše uvedené podmínky kontrolovat při vstupu do prostor nebo v případě, že kontrolu při vstupu neumožňují provozní podmínky provozovatele, nejpozději před poskytnutím služby. V případě, že osoba splnění výše podmínek při vstupu neprokáže, zakazuje se provozovateli takovou osobu vpustit do prostor provozovny; pokud ke kontrole dochází před poskytnutím služby, provozovateli se zakazuje poskytnout takové osobě službu; tyto podmínky se nevztahují na provozovny stravovacích služeb, které neslouží pro veřejnost, a na prodej jídla s sebou s tím, že osobě se zakazuje takto zakoupené jídlo konzumovat ve vnitřních i vnějších prostorech provozovny.

Kompletní znění vládního nařízení najdete zde

12.10. 2021

Od dnešního dne slouží všem kolemjdoucím a fotekchtivým svatebčanům zbrusu nová lávka přes Kamenici.

Lávka přes Kamenici

Lávka přes Kamenici

Lávka přes Kamenici

 

 

25.9. 2021

Dneškem spouštíme speciální nabídku ŘÍJEN na Perle - http://www.hotel-perla-jizery.cz/akcni-nabidka.

10% sleva

14.9. 2021

Nově máme v dětském koutku instalovanou televizi s výběrem více než 600 animovaných nebo hraných pohádek. V případě deštivého počasí, bude tedy o trochu zábavy pro Vaše dítka, postaráno.

Dětský koutek s pohádkami

31.8. 2021

Už zítra jdou děti do školy a léto jako takové, už pomalu končí. U nás na hotelu tedy určitě, alespoň co se letní nabídky, týká.
Proto jsme si pro Vás připravili zvýhodněnou podzimní nabídku s platností až do 16.12. 2021

*** BALÍČEK Podzim se službami, náš, nejbohatší podzimní balíček ***

*** Pro nadšence a závodníky je připravena AKCE ČT Author Cup 2021 ***

*** A na letošní podzimní prázdniny pak BALÍČEK Podzimní prázdniny ***

Stále platí, že aktuální obsazenost najdete vždy ve pod ikonou OBSAZENOST 

Budeme se na Vás těšit.

Podzim Perla

24.8. 2021

S hrdostí Vás zveme na unikátní přírodní koncert, který se bude konat 26.8. 2021 od 20:00 v areálu našeho hotelu. Vstupenky v hodnotě 150 Kč / os. je možno koupit přímo v recepci hotelu.
Těšíme se jak na vás, tak i na tento jedinečný zážitek těšit.

Klavírní koncert na Perle

12.8. 2021

Počínají pátkem 13.8. bude hotel každý následující víkend až do konce září bude od pátku odpoledne do nedělního poledne rezervován pro svatby.
Děkujeme za pochopení.

 

21.7. 2021

Nové aktuální zprávy z Perly. Opětně otevíráme a především rozšiřujeme naši minizoo. Po předešlé zkušenosti se toho letos nebojíme a přidali jsme k třem novým čuníkům, také tři kozičky. Tak vítejte zvířátka a ať se vám u nás líbí.

Minizoo na Perle

Minizoo na Perle

Minizoo na Perle

9.6. 2021

Další zahradnické práce za námi. S tím, jak vypadá okolí hotelu, začínáme být spokojení nejen my, ale pár pochval jsme dostali i od hostů.

          

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

22.5. 2021

Nové dětské pískoviště, jarní úprava okolí a nové posezení u říčky. Je toho spousta, co se snažíme pro naše hosty vymýšlet a vylepšovat. Již brzy přivítáme i nové zvířecí osazenstvo a už se na něj moc těšíme.

         

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

 

starší příspěvky najdete zde

Po dlouhých letech, kdy cena našich wellnessových aktivit zůstávala stále stejná, jsme bohužel nuceni cenu přizpůsobit aktuálním podmínkám jako jsou např. ceny vstupních energií. Nadále však zůstává na přijatelné úrovni.
Pro všechny nové návštěvy s platností od 1.2. 2021 budou všechny wellnessové aktivity zpoplatněny 190 Kč / os. / hod. Jak vidíte, zdražení o 40 Kč je opravdu minimální.
Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.