Školky, školy v přírodě a lyžařské kurzy

Areál Hotelu Perla Jizery *** je ideálním místem pro ozdravné či rekreační pobyty dětí každého věku. K dispozici je dětské hřiště, salonek jako učebna, výbornou kuchyni ( přizpůsobenou dle požadavků ) a nádhernou přírodu pro venkovní aktivity, ať už procházky či 100 metrů vzdálený lyžařský vlek, který. je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře.
Hotel je součástí 1 ha velkého areálu, který je naprostou zárukou klidu a soukromí. Budova hotelu se nachází na samém konci horské vesničky Josefův Důl. Z jedné strany je lemován plotem, z druhé málo frekventovanou silnicí, která zde končí a ze třetí pak horskou říčkou Kamenice. Velká louka v areálu hotelu přímo vybízí k hraní různých her.
Hotel je lemován turistickými trasami, ať už směrem na Karlov, Josefodolskou přehradu či Jizerskou magistrálu. V okolí najdete mnoho tipů na výlet, inspirovat se můžete mimo jiné také zde.

Ubytování

Pokoje pro 2, 3 a 4 osoby ve dvou budovách s celkovou maximální kapacitou 48 osob. Všechny pokoje jsou provedeny ve vysokém standardu a mají vlastní koupelnu se sprchou či vanou a toaletu, LCD TV, rádio, ledničku a fén. Celý hotel je samozřejmě nekuřácký.

Stravování

Naše kuchyně připravuje hotová jídla dle standardů vyžadovaných pro školská zařízení. Dopolední a odpolední svačiny tvoří převážně ovoce, pečivo s pomazánkami, jogurty či sladké pečivo.
V případě celodenního výletu možnost balíčků. Dále nabízíme možnost táboráku vč. zajištění všeho potřebného.

Ceník - lze dohodnout dle počtu dětí

 

Školky a školy v přírodě

6 dní / 5 nocí7 dní / 6 nocí
 3.3. - 30.6.
1.9. -  15.12.
Ceny jsou za 1 dítě.
  dospělé osoby (učitelé) dle dohody zdarma
5 x denně strava / MŠ3000 Kč3600 Kč
5 x denně strava / ZŠ I. stupeň3250 Kč3900 Kč
3 x denně strava / ZŠ II. stupeň3500 Kč4200 Kč
Parkoviště pro autobus či auta, WIFI. místní poplatky a  dozor ( učitelé) dětí dle dohodyv ceně

 

 

Lyžařské pobyty

6 dní / 5 nocí7 dní / 6 nocí
3.1. - 31.1. 
1.3. - 30.3.

Ceny jsou za 1 dítě.
  dospělé osoby (učitelé) dle dohody zdarma. Sjezdovka je na proti hotelu, tuto službu je potřeba si dohodnout samostantně.

3 x denně strava / ZŠ II. stupeň4000 Kč
4800 Kč
Parkoviště pro autobus či auta, WIFI. místní poplatky a  dozor ( učitelé ) dětí dle dohodyv ceně

V případě menšího počtu osob Vám vytvoříme nabídku přímo na míru. Kontaktujte nas telefonicka na 00420 606 02 0975 nebo emailem na rezervace@hotel-perla-jizery.cz
Rádi Vás také přivítáme na návštěvě našeho hotelu, kde si můžete vše osobně prohlédnout.