Teambuilding a firemní školení

Restaurace Perla Jizery - salonekHotel Perla Jizery nabízí vhodné prostory k a teambuildingovým aktivitám či k firemním školením, a to jak interiérové (salonek s kapacitou až 50 osob a restauraci s barem s kapacitou až 60 osob), tak i exteriérové (dvě letní zahrádky, grilovací altán a louka, kde kapacita je skoro neomezená). Veškeré interiérové či exteriérové prostory lze dopředu samozřejmě připravit dle Vašich potřeb a přání.

Hotel Perla Jizery - hotelová restaurace

Z technického zázemí Vám k firemnímu školení a teambuildingu  můžeme nabídnout promítací plátno, flipchart, veškeré kancelářské služby, WIFI připojení k internetu v celém areálu hotelu, širokoúhlou LCD TV s USB, DVD přehrávač.

 

 

Salónek Restaurace  Parkoviště Letní zahrádka Teambuilding Školení a prezentace Promítací plátno Flipchart Kancelářské služby

Teambuilding

Restaurace Perla Jizery - letní zahrádka

Teambuilding (volně přeloženo jako "stavění týmu" či "budování kolektivu") je všeobecný výraz pro různé druhy aktivit, které se využívají k zlepšení společenských vztahů a vymezují role v rámci týmu při plnění společných úkolů. Mnoho teambuildingových akcí je zaměřeno na odhalení a přesné určení mezilidských problémů v rámci dané skupiny. V nastaveném čase jsou určité aktivity zamýšleny k zlepšení výkonu v týmovém prostředí. Přesná definice teambuildingu zahrnuje:
• společný „tah na branku“ (který pak vede ke dosažení stanoveného cíle)
• hledání řešení problémů v rámci týmu a vytváření efektivních pracovních vztahů (minimalizuje možné ponorkové stavy v kolektivu či syndromy vyhoření)
• snižování pochybností rolí jednotlivých členů týmu (tým jak tak silný, jak je silný jeho nejslabší člen)
Teambuilding je zažité slovní spojení už více než 10 let i v českých společnostech, které chtějí mít opravdu sehraný a kompaktní pracovní tým na pracovišti.

Firemní školení

Restaurace Perla Jizery - louka

Společnostem a firmám nabízíme pořádání firemních akcí, mezi které patří např. školení, konference, semináře, prezentace, obchodní jednání, cateringové služby, firemní večírky a další.

 

Mezi naše zákazníky patří např.

Škoda Auto Česká cestaČeská spořitelna  ČEZ  MERCK ROCK POINT O2  STILL 3DK Dentální klinika KooperativaMANAGreen WaysSpráva železnicSKATEDELUXEKomerční bankaSHOWMAX
ČPPČSOB

 

Proč tedy nevzít právě Vaši firmu na hory právě k nám? Ke každé poptávce přistupujeme individuálně, takže s klienty vždy najdeme nejvhodnější řešení.
Veškeré Vaše dotazy posílejte na rezervace@hotel-perla-jizery.cz
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.