Teambuilding a firemní školení

Restaurace Perla Jizery - salonekHotel Perla Jizery nabízí vhodné prostory k a teambuildingovým aktivitám či k firemním školením, a to jak interiérové (salonek s kapacitou až 50 osob a restauraci s barem s kapacitou až 60 osob), tak i exteriérové (dvě letní zahrádky, grilovací altán a louka, kde kapacita je skoro neomezená). Veškeré interiérové či exteriérové prostory lze dopředu samozřejmě připravit dle Vašich potřeb a přání.

Hotel Perla Jizery - hotelová restaurace

Z technického zázemí Vám k firemnímu školení a teambuildingu  můžeme nabídnout promítací plátno, flipchart, veškeré kancelářské služby, WIFI připojení k internetu v celém areálu hotelu, širokoúhlou LCD TV s USB, DVD přehrávač.

 

 

Salónek Restaurace  Parkoviště Letní zahrádka Teambuilding Školení a prezentace Promítací plátno Flipchart Kancelářské služby

Teambuilding

Restaurace Perla Jizery - letní zahrádka

Teambuilding (volně přeloženo jako "stavění týmu" či "budování kolektivu") je všeobecný výraz pro různé druhy aktivit, které se využívají k zlepšení společenských vztahů a vymezují role v rámci týmu při plnění společných úkolů. Mnoho teambuildingových akcí je zaměřeno na odhalení a přesné určení mezilidských problémů v rámci dané skupiny. V nastaveném čase jsou určité aktivity zamýšleny k zlepšení výkonu v týmovém prostředí. Přesná definice teambuildingu zahrnuje:
• společný „tah na branku“ (který pak vede ke dosažení stanoveného cíle)
• hledání řešení problémů v rámci týmu a vytváření efektivních pracovních vztahů (minimalizuje možné ponorkové stavy v kolektivu či syndromy vyhoření)
• snižování pochybností rolí jednotlivých členů týmu (tým jak tak silný, jak je silný jeho nejslabší člen)
Teambuilding je zažité slovní spojení už více než 10 let i v českých společnostech, které chtějí mít opravdu sehraný a kompaktní pracovní tým na pracovišti.

Firemní školení

Restaurace Perla Jizery - louka

Společnostem a firmám nabízíme pořádání firemních akcí, mezi které patří např. školení, konference, semináře, prezentace, obchodní jednání, cateringové služby, firemní večírky a další.

 

Mezi naše zákazníky patří např.

Škoda Auto ČSOBČeská spořitelna  ČEZ  MERCK ROCK POINT O2  STILL 3DK Dentální klinika KooperativaMANAGreen WaysSpráva železnicSKATEDELUXE

 

Proč tedy nevzít právě Vaši firmu na hory právě k nám? Ke každé poptávce přistupujeme individuálně, takže s klienty vždy najdeme nejvhodnější řešení.
Veškeré Vaše dotazy posílejte na rezervace@hotel-perla-jizery.cz
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.