Svatby

Svatební obřad v Jizerských horách aneb vše na jednom úžasném místě

aktuálně volné termíny pro rok 2022

1.4. - 3.4., 8.4. - 10.4., 29.4. - 1.5., 6.5. - 7.5., 20.5. - 22.5., 27.5. - 29.5., (26.8. - 28.8. předběžně rezervováno), 30.9. - 2.10.

Hotel Perla Jizery - svatební tabule a dekoraceHotel Perla Jizery nabízí i vhodné prostory ke svatebním účelům. Na přání novomanželů jsme schopni zajistit nejen vnitřní a úžasné venkovní prostory, ale i kontakt na oddávajícího či moderátora a DJ v jedné osobě, koordinátorku, floristky, cukráře a spoustu dalších.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


V našem areálu už proběhlo pěkných pár svatebních obřadů a ženich s nevěstou se všemi svatebčany byli navýsost spokojeni. O všechny svatební hosty jsme schopni se citlivě a profesionálně postarat, a to samozřejmě jak ubytováním, jídlem či pitím, tak dokážeme splnit někdy i velmi netradiční přání. Recenze na svatby v našem hotelu najdete zde

 

Restaurace Perla Jizery - svatební raut

Většinou každá konající se svatba začíná poptávkou po volném termínu. Pokud jsme schopni ho nabídnout, následuje většinou osobní schůzka přímo u nás v hotelu, kde budoucího ženicha a nevěstu provedeme areálem, ukážeme svatební apartmá, seznámíme je s restaurací. Pak následuje povídání u stolu, kde předloží ženich s nevěstou své představy a přání a domluví se s hotelem na detailech.
I když to nemusí být nutně pravidlem, vlastní svatební obřad u nás obvykle začíná již v pátek příjezdem a přípravami a laděním detailů ve spolupráci s ženichem a nevěstou, pokračují sobotním obřadem a večerní hostinou a protahují se do pozdějších nočních nebo ranních hodin. V neděli pak následuje odjezd v čase, na kterém se předem domluvíme.

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


Pro letošní rok máme všechny termíny již obsazené, takže nezbývá než vybírat z termínů pro rok 2022, které najdete nahoře.

Tak pokud zrovna plánujete netradiční svatební obřad v Jizerských horách, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a třeba nakonec právě ta Vaše svatba, proběhne u nás v hotelu Perla Jizery. Inspirací mohou být fotografie ze svateb, které jsme tu měli, najdete je zde.