Svatby

Svatební obřad v Jizerských horách aneb vše na jednom úžasném místě

(aktuálně volné termíny pro rok 2022) - duben, květen, srpen (kromě 5-7/8, 12-14/8), září (kromě 23-25/9)

Hotel Perla Jizery - svatební tabule a dekoraceHotel Perla Jizery nabízí i vhodné prostory ke svatebním účelům. Na přání novomanželů jsme schopni zajistit nejen vnitřní a úžasné venkovní prostory, ale i kontakt na oddávajícího či moderátora a DJ v jedné osobě, koordinátorku, floristky, cukráře a spoustu dalších.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


V našem areálu už proběhlo pěkných pár svatebních obřadů a ženich s nevěstou se všemi svatebčany byli navýsost spokojeni. O všechny svatební hosty jsme schopni se citlivě a profesionálně postarat, a to samozřejmě jak ubytováním, jídlem či pitím, tak dokážeme splnit někdy i velmi netradiční přání.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební raut

Většinou každá konající se svatba začíná poptávkou po volném termínu. Pokud jsme schopni ho nabídnout, následuje většinou osobní schůzka přímo u nás v hotelu, kde budoucího ženich a nevěstu provedeme areálem, ukážeme svatební apartmá, seznámíme je s restaurací. Pak následuje povídání u stolu, kde předloží ženich s nevěstou své představy a přání a domluví se s hotelem na detailech.
I když to nemusí být nutně pravidlem, vlastní svatební obřad u nás obvykle začíná již v pátek příjezdem a přípravami a laděním detailů ve spolupráci s ženichem a nevěstou, pokračují sobotním obřadem a večerní hostinou a protahují se do pozdějších nočních nebo ranních hodin. V neděli pak následuje odjezd v čase, na kterém se předem domluvíme.

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


Pro letošní rok máme již skoro všechny termíny již obsazené, nicméně ještě několik jich ještě zbývá (z víkendů pak zbývají ještě řlistopadové víkendy).

Tak pokud zrovna plánujete netradiční svatební obřad v Jizerských horách, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a třeba nakonec právě ta Vaše svatba, proběhne u nás v hotelu Perla Jizery. Inspirací mohou být fotografie ze svateb, které jsme tu měli, najdete je zde.