Svatby

Svatební obřad v Jizerských horách aneb vše na jednom úžasném místě

aktuálně volné termíny pro rok 2022

(29.7. - 31.7., (aktualizováno 27.5. 2022)

Hotel Perla Jizery - svatební tabule a dekoraceHotel Perla Jizery nabízí i vhodné prostory ke svatebním účelům. Na přání novomanželů jsme schopni zajistit nejen vnitřní a úžasné venkovní prostory, ale i kontakt na oddávajícího či moderátora a DJ v jedné osobě, koordinátorku, floristky, cukráře a spoustu dalších.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


V našem areálu už proběhlo pěkných pár svatebních obřadů a ženich s nevěstou se všemi svatebčany byli navýsost spokojeni. O všechny svatební hosty jsme schopni se citlivě a profesionálně postarat, a to samozřejmě jak ubytováním, jídlem či pitím, tak dokážeme splnit někdy i velmi netradiční přání. Recenze na svatby v našem hotelu najdete zde

 

Restaurace Perla Jizery - svatební raut

Většinou každá konající se svatba začíná poptávkou po volném termínu. Pokud jsme schopni ho nabídnout, následuje ovykle osobní schůzka přímo u nás v hotelu, kde budoucího ženicha a nevěstu provedeme areálem, ukážeme svatební apartmá, seznámíme je s restaurací. Pak následuje povídání u stolu, kde předloží ženich s nevěstou své představy a přání a domluví se s hotelem na prvních detailech.
I když to nemusí být nutně pravidlem, vlastní svatební obřad u nás obvykle začíná již v pátek příjezdem a přípravami a laděním detailů ve spolupráci s ženichem a nevěstou, pokračují sobotním obřadem a večerní hostinou a protahují se do pozdějších nočních nebo ranních hodin. V neděli pak následuje odjezd v čase, na kterém se předem domluvíme.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad

Tak pokud zrovna plánujete netradiční svatební obřad v Jizerských horách, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a třeba nakonec právě ta Vaše svatba, proběhne u nás v hotelu Perla Jizery.

 

 

FOTOGALERIE

Inspirací mohou být fotografie ze svateb, které jsme tu měli, po klinutí na fotku níže, se Vám otevře kompletní svatební fotogalerie.