Svatby

Svatební obřad v Jizerských horách aneb vše na jednom úžasném místě

volné termíny pro rok 2024
12.7. - 14.7., 26.7. - 28.7., 18.10. - 20.10., 25.10. - 27.10. 2024 a všechny listopadové víkendy

volné termíny pro rok 2025
všechny kromě termínu 22.8. - 24.8. 2025

(aktualizováno 2.6. 2024)

Hotel Perla Jizery - svatební tabule a dekoraceHotel Perla Jizery nabízí i vhodné prostory ke svatebním účelům. Na přání novomanželů jsme schopni zajistit nejen vnitřní a úžasné venkovní prostory, ale i kontakt na oddávajícího či moderátora a DJ v jedné osobě, koordinátorku, floristky, cukráře a spoustu dalších.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


V našem areálu už proběhlo pěkných pár svatebních obřadů a ženich s nevěstou se všemi svatebčany byli navýsost spokojeni. O všechny svatební hosty jsme schopni se citlivě a profesionálně postarat, a to samozřejmě jak ubytováním, jídlem či pitím, tak dokážeme splnit někdy i velmi netradiční přání. Recenze na svatby v našem hotelu najdete zde

 

Restaurace Perla Jizery - svatební raut

Většinou každá konající se svatba začíná poptávkou po volném termínu. Pokud jsme schopni ho nabídnout, následuje obvykle osobní schůzka přímo u nás v hotelu, kde budoucího ženicha a nevěstu provedeme areálem, ukážeme svatební apartmá, seznámíme je s restaurací. Pak následuje povídání u stolu, kde předloží ženich s nevěstou své představy a přání a domluví se s hotelem na prvních detailech.
I když to nemusí být nutně pravidlem, vlastní svatební obřad u nás obvykle začíná již v pátek příjezdem a přípravami a laděním detailů ve spolupráci s ženichem a nevěstou, pokračují sobotním obřadem a večerní hostinou a protahují se do pozdějších nočních nebo ranních hodin. V neděli pak následuje odjezd v čase, na kterém se předem domluvíme.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad

Tak pokud zrovna plánujete netradiční svatební obřad v Jizerských horách, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a třeba nakonec právě ta Vaše svatba, proběhne u nás v hotelu Perla Jizery.

-

 

FOTOGALERIE

Inspirací mohou být fotografie ze svateb, které jsme tu měli, po klinutí na fotku níže, se Vám otevře kompletní svatební fotogalerie.

VIDEO

Další inspirací ze svatebního dne pak může být následující video.

Svatba na Perle