Svatby

Svatební obřad v Jizerských horách aneb vše na jednom úžasném místě

(aktuálně volné termíny říjen 2020, listopad 2020, dále pak od března 2021)

Hotel Perla Jizery - svatební tabule a dekoraceHotel Perla Jizery nabízí i vhodné prostory ke svatebním účelům. Na přání novomanželů jsme schopni zajistit nejen vnitřní a úžasné venkovní prostory, ale i oddávajícího v podobě pana starosty Josefova Dolu za což mu samozřejmě patří naše poděkování.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad

V našem areálu už proběhlo pěkných pár svatebních obřadů a ženich s nevěstou se všemi svatebčany byli navýsost spokojeni. O všechny svatební hosty jsme schopni se citlivě a profesionálně postarat, a to samozřejmě jak ubytováním, jídlem či pitím, tak dokážeme splnit někdy i velmi netradiční přání.

 

Restaurace Perla Jizery - svatební raut

Většinou každá konající se svatba začíná poptávkou po volném termínu. Pokud jsme schopni ho nabídnout, následuje většinou osobní schůzka přímo u nás v hotelu, kde budoucího ženich a nevěstu provedeme areálem, ukážeme svatební apartmá, seznámí je s restaurací. Pak následuje povídání u stolu, kde předloží ženich s nevěstou své představy a přání a domluví se s hotelem na detailech.
I když to nemusí být nutně pravidlem, vlastní svatební obřad u nás obvykle začíná již v pátek příjezdem a přípravami a laděním detailů ve spolupráci s ženichem a nevěstou, pokračují sobotním obřadem a večerní hostinou a protahují se do pozdějších nočních nebo ranních hodin. V neděli pak následuje odjezd v čase, na kterém se předem domluvíme.

Restaurace Perla Jizery - svatební obřad


Pro letošní rok už máme v našem hotelu objednáno více než 10 svatebních obřadů, ale třeba v červenci, srpnu, září a říjnu máme ještě volné termíny.
Tak pokud zrovna plánujete netradiční svatební obřad v Jizerských horách, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a třeba nakonec právě ta Vaše svatba, proběhne u nás v hotelu Perla Jizery.