Historie 2021 - Aktuální informace z našeho hotelu

20.12. 2021

 Počínaje dnešním dnem jsme navázali spolupráci s půjčovnou POMI SKINCENTRUM, která má jednu pobočku přímo v Josefově Dole a druhou pak v nedalekých Albrechticích.
Hosté našeho hotelu mají vždy zaručenou minimální slevu 20% - heslo pro slevu je Perla jizery.
Webové stránky půjčovny s kontakty najdete zde.

Půjčovna POMI SKICENTRUM

28.11. 2021

 

První advent víkend, první svíčka a k tomu první letošní sníh.

První advent, první svíčka, první shníh

19.11. 2021

Aktuální podmínky pro rekreační ubytování a pro vstup do provozovny stravovacích služeb s platností od 22.11. 2021 dle nařízení vlády
Využití těchto služeb lze poskytnout mimo jiné, osobám bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, které se zároveň prokáží:
Dokončenýmé očkováním - v případě jednodávkového schématu nebo v případě dvoudávkového od druhé dávky, musí plynout od druhé dávky nejméně 14 dní. Očkovaná osoba doloží národní certifikát o provedeném očkování nebo národní certifikát o dokončeném očkování.
Laboratorním potvrzením o prodělání nemoci COVID-19

Výjimky:
Požadovaný negativní PCR test ne starší než 72 hodin platí pro:
Děti ve věku 12 - 18 let.
Osoby, které se nemohou podrobit očkování ze zdravotních důvodů (doloženo záznamem v Informačním systému infekčních nemocí (ISIN) obsahujícím výslovné uvedené informace o tom, že se osoba nemůže ze zdravotních důvodů očkování proti onemocnění covid-19 podrobit, nebo lékařským potvrzením obsahujícím výslovné uvedení informace o tom, že osoba se nemůže ze zdravotních důvodů očkování proti onemocnění covid-19 podrobit a že tato skutečnost je uvedena v Informačním systému infekčních nemocí (ISIN)
Osoby očkované proti onemocnění covid-10, pokud neuplynula lhůta 14 dní od provedení první dávky očkovací látky (jednodávkové) nebo od provedení druhé dávky očkovací látky (dvoudávkové).
Ubytovací služby lze poskytnout osobám ubytovaným z důvodů pracovních, podnikatelských nebo obdobných, z důvodů nezbytné potřeby péče o jinou osobu a osobám ubytovaným za účelem toho, že jim mají být poskytovány zdravotní služby.

Děti do 12 ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty úplně.

11.11. 2021

V rámci zkvalitnění a urychlení vyřízení nutných formalit při příjezdu hostů jsme si pro naše hosty dovolili připravit tzv. elektronický registrační formulář.
A jak funguje? Je to velice jednoduché a zabere to 2 - 3 minutky - hosté v potvrzení rezervace naleznou odkaz na stažení elektronické registrace. Stáhnou si formulář k sobě do počítače, pohodlně ho doma kdykoliv vyplní a pošlou na emailovou adresu uvedenou v hlavičce formuláře. Po příjezdu do hotelu ho jen vlastnoručně podepíší.
Odpadne tedy ruční vypisování formuláře při příjezdu do hotelu, zapomenutý občanský průkaz či pro někoho nezbytné brýle v autě.

 

elektronický registrační formulář

31.10. 2021

Důležité upozornění - v termínu 1.11. - 15.12. 2021 bude hotel a hotelová restaurace otevřena pouze od čtvrtka do neděle.
Aktuální denní nabídku najdete na vždy zde
O víkendech se můžete pak těšit na:
5.11. - 7.11. Vepřové hody
11.11. - 14.11. Svatomartinské husobraní
26.11. - 28.11. Zvěřinové hody

21.10. 2021

Aktuální podmínky pro rekreační ubytování a pro vstup do provozovny stravovacích služeb, platné od 1.11. 2021 dle nařízení vlády
Využití těchto služeb lze poskytnout mimo jiné, osobám bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, které se zároveň prokáží:
-    PCR test ne starší než 72 hodin
-    antigenní test (RAT) ne starší než 24 hodin
-    dokončení očkování. V případě jednodávkového schématu nebo v případě dvoudávkového od druhé dávky, musí plynout od druhé dávky nejméně 14 dní. Očkovaná osoba doloží národní certifikát o provedeném očkování nebo národní certifikát o dokončeném očkování
-    laboratorním potvrzením o prodělání nemoci COVID-19
-    osoba na místě podstoupí preventivní rychlý antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, případně rychlý antigenní test za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami a prokáže absolvování tohoto testu a jeho negativní výsledek potvrzením poskytovatele zdravotních služeb
-    osoba ve školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy
Děti do 12 ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty.

V případě nesplnění výše uvedených podmínek se zakazuje zákazníkovi vstoupit do vnitřních a vnějších prostor provozovny. Provozovatelům uvedených provozoven se nařizuje u osoby, která musí splňovat výše uvedené podmínky kontrolovat při vstupu do prostor nebo v případě, že kontrolu při vstupu neumožňují provozní podmínky provozovatele, nejpozději před poskytnutím služby. V případě, že osoba splnění výše podmínek při vstupu neprokáže, zakazuje se provozovateli takovou osobu vpustit do prostor provozovny; pokud ke kontrole dochází před poskytnutím služby, provozovateli se zakazuje poskytnout takové osobě službu; tyto podmínky se nevztahují na provozovny stravovacích služeb, které neslouží pro veřejnost, a na prodej jídla s sebou s tím, že osobě se zakazuje takto zakoupené jídlo konzumovat ve vnitřních i vnějších prostorech provozovny.

Kompletní znění vládního nařízení najdete zde

12.10. 2021

Od dnešního dne slouží všem kolemjdoucím a fotekchtivým svatebčanům zbrusu nová lávka přes Kamenici.

Lávka přes Kamenici

Lávka přes Kamenici

Lávka přes Kamenici

25.9. 2021

Dneškem spouštíme speciální nabídku ŘÍJEN na Perle - http://www.hotel-perla-jizery.cz/akcni-nabidka.

10% sleva

14.9. 2021

Nově máme v dětském koutku instalovanou televizi s výběrem více než 600 animovaných nebo hraných pohádek. V případě deštivého počasí, bude tedy o trochu zábavy pro Vaše dítka, postaráno.

Dětský koutek s pohádkami

31.8. 2021

Už zítra jdou děti do školy a léto jako takové, už pomalu končí. U nás na hotelu tedy určitě, alespoň co se letní nabídky, týká.
Proto jsme si pro Vás připravili zvýhodněnou podzimní nabídku s platností až do 16.12. 2021

*** BALÍČEK Podzim se službami, náš, nejbohatší podzimní balíček ***

*** Pro nadšence a závodníky je připravena AKCE ČT Author Cup 2021 ***

*** A na letošní podzimní prázdniny pak BALÍČEK Podzimní prázdniny ***

Stále platí, že aktuální obsazenost najdete vždy ve pod ikonou OBSAZENOST 

Budeme se na Vás těšit.

Podzim Perla

24.8. 2021

S hrdostí Vás zveme na unikátní přírodní koncert, který se bude konat 26.8. 2021 od 20:00 v areálu našeho hotelu. Vstupenky v hodnotě 150 Kč / os. je možno koupit přímo v recepci hotelu.
Těšíme se jak na vás, tak i na tento jedinečný zážitek těšit.

Klavírní koncert na Perle

12.8. 2021

Počínají pátkem 13.8. bude hotel každý následující víkend až do konce září bude od pátku odpoledne do nedělního poledne rezervován pro svatby.
Děkujeme za pochopení.

21.7. 2021

Nové aktuální zprávy z Perly. Opětně otevíráme a především rozšiřujeme naši minizoo. Po předešlé zkušenosti se toho letos nebojíme a přidali jsme k třem novým čuníkům, také tři kozičky. Tak vítejte zvířátka a ať se vám u nás líbí.

Minizoo na Perle

Minizoo na Perle

Minizoo na Perle

9.6. 2021

Další zahradnické práce za námi. S tím, jak vypadá okolí hotelu, začínáme být spokojení nejen my, ale pár pochval jsme dostali i od hostů.

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

22.5. 2021

 

Nové dětské pískoviště, jarní úprava okolí a nové posezení u říčky. Je toho spousta, co se snažíme pro naše hosty vymýšlet a vylepšovat. Již brzy přivítáme i nové zvířecí osazenstvo a už se na něj moc těšíme.

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

Jarní aktuality z Perly

18.5. 2021

Od 24.5. 2021 bude náš hotel otevřen i pro rekreační ubytování. Ubytovací služby lze poskytnout mimo jiné, osobám bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, které se zároveň prokáží:

Potvrzením o očkování / prodělané nemoci, PCR nebo antigeních testů z odborných pracovišť, potvrzením od zaměstnavatele o negativním výsledku (absolvovaným nejdéle před 72h), čestným prohlášení zákonných zástupců o testování ve škole (absolvovaným nejdéle před 72h), čestným prohlášení o provedení antigenního samotestu např. doma. Děti do 6 ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty.
 

  V případě, že nebudete splňovat ani jednu z podmínek, hotel Vám daruje v rámci Vašeho pobytu při příjezdu POC antigenní samotest ZDARMA.

 

Test zdarma

7.5. 2021

Od dnešního dne rozšiřujeme možnosti tzv. benefitních plateb. Kromě karet Endenred Card, Edenred Benefits Card, poukázek Sodexo Flexi Pass, lze u nás nově uplatnit benefitní body od společnosti Benefity.cz
Všechny tyto alternativní benefitní prostředky mají jedno společné omezení a tím je jejich maximální 50 % výše z celkové ceny pobytu.

Benefity,cz

28.4. 2021

Vzhledem k faktu, že pro letošní letní sezónu jsou téměř skoro všechny rodinné pokoje pro 4 osoby již rezervované, máme pro Vás akci nazvanou Rodinná nabídka.
Jedná se vždy o dva dvoulůžkové pokoje umístěné vedle hned vedle sebe, které jsou vhodné pro rodiny s většími dětmi nebo pro rodiny, které chtějí více soukromí a pohodlí. Rodinná nabídka je platná nejen pro balíček Léto, ale zároveň i pro balíček Jaro.

 

Rodinná nabídka

30.3. 2021

I pro rok 2021 zůstáváme hrdým členem AHR - Asociace hotelů a restaurací České Republiky.

 

Ćlenství v AHR

18.2. 2021

Hotelový areál v celé své kráse. I když většina toho, co je na fotografii zeleného, je nyní pod hodně velkou vrstvou sněhu.

Hotelý areál

28.1. 2021

 

Po dlouhých letech, kdy cena našich wellnessových aktivit zůstávala stále stejná, jsme bohužel nuceni cenu přizpůsobit aktuálním podmínkám jako jsou např. ceny vstupních energií. Pro všechny nové návštěvy s platností od 1.2. 2021 budou všechny wellnessové aktivity zpoplatněny 190 Kč / os. / hod. Jak vidíte, zdražení o pouhých 40 Kč je opravdu zanedbatelné.
Rezervace přijímáme emailem rezervace@hotel-perla-jizery.cz nebo telefonicky na +420 606 02 09 75.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu, jakmile to bude vládním nařízením umožněno.

Sauna

16.1. 2021

Každý den je otevřeno naše výdejové okénko pro všechny kolemjdoucí. Jídelní lístek na najdete zde. Objednávky s sebou u okénka nebo předem telefonicky na 483 70 43 39. Rádi bychom Vás ještě upozornili, že platba do konce trvání vládních nařízení je možná pouze v hotovosti - děkujeme za pochopení.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 

Zimní okénko